Pokój 2 osobowy

Pokoje położone od strony lasu, wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową, suszarkę, kosmetyki hotelowe, ręczniki, TV-sat, telefon, sejf, lodówkę, wodę mineralną, dostęp do bezprzewodowego internetu.
od 340 zł / noc

Pokój 2 osobowy Komfort

Pokoje DBL Komfort wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową, suszarkę, kosmetyki hotelowe, ręczniki, TV-sat, telefon, sejf, lodówkę, szlafrok hotelowy, wodę mineralną, dostęp do Wi-fi.
od 370 zł / noc

Apartament

Apartament (salon, sypialnia) wyposażony w łazienkę z wanną, suszarkę, kosmetyki hotelowe, TV-sat, telefon, sejf, szlafroki, lodówkę, wodę mineralną, dostęp do Wi-fi.
od 460 zł / noc

Pokój 1-os. SGL

Pokoje SGL wyposażone w łazienki z kabiną prysznicową, suszarki, kosmetyki hotelowe, ręczniki, TV-sat, telefon, sejf, lodówkę, wodę mineralną, dostęp do Wi-fi.
od 210 zł / noc

Pokoje

Do dyspozycji Gości oddajemy pokoje typu SGL, DBL i DBL Komfort (1-, 2-, 3-osobowe), apartamenty oraz pokój przystosowany dla osób niepełnosprawnych – oferując do 80 miejsc.
Pokoje wyposażone są w łazienkę z kabiną przysznicową i suszarką, telefon, TV, sejf, lodówkę, wodę mineralną, dostęp do bezprzewodowego internetu. W pokojach typu Komfort i apartamentach dla Gości przygotowane są dodatkowo szlafroki oraz zestaw do parzenia herbaty i kawy.