Zabiegi SPA & kosmetyczne

Zabiegi SPA & kosmetyczne

Gościom chcącym połączyć wypoczynek z relaksem, pielęgnacją twarzy i ciała oferujemy szeroką gamę odprężających masaży oraz najwyższej jakości naturalne zabiegi SPA włoskiej marki BIOLINE oraz BioOleo.
Już dziś "Zadbaj o swoje ciało. To jedyne miejsce, jakie masz do życia" - Jim Rohn

BIOLINE

To pierwszorzędna jakość innowacyjnych preparatów do pielęgnacji każdego, nawet najbardziej wymagającego typu skóry. Z właściwym sobie włoskim stylem oferuje nowatorskie, skuteczne, wiarygodne, bezpieczne i profesjonalne zabiegi pielęgnacyjne, które nie tylko odżywiają, nawilżają i napinają skórę, ale poprawiają jej spoistość, zwartość i gęstość oraz w widoczny sposób nadają skórze młodszy wygląd, promienność i blask.

BIOOLEO

To najwyższej jakości kosmetyki naturalne oraz wyselekcjonowane surowce sprowadzane z Maroka, Hiszpanii i Francji. Dzięki produktom Biooleo o właściwościach regenerujących, odżywczych i detoksykujących, stosowanych do rytuałów i masaży sprawimy, że poczujecie się Państwo zrelaksowani, pełni sił do życia i odprężeni.

Oferta zabiegów SPA


Zabiegi z oferty Medical & SPA, w tym także zabiegi pakietowe, wykonujemy od poniedziałku do soboty.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji: poniedziałek-sobota w godzinach 9:00-17:00 lub na zapytanie w indywidualnie ustalanych godzinach.